Vojta z Holic

V každé kočičí rodince se skoro vždycky najde nějaký ten buřič, drzoun, rozkošňák, ukecaná kecka, někdo, o kom by se daly psát romány, jaký je, jak se chová, co provádí za skotačiny. A pak je tu sorta krásných a hodných koček, o kterých se toho zas tak moc napsat nedá, protože spadají do kategorie takových těch sice úžasných, jinak ale „obyčejných“ koček. Mezi holickými nezbedy je tím „obyčejným“ právě Vojtíšek.

Vojta toho moc nenapovídá, nedělá psí kusy, ani od pohledu ničím příliš nezaujme. Ono ale zároveň právě to ho dělá vyjímečným, protože zatímco ostatní jsou taková nevybouřená torpéda, o kterých teď můžu něco napsat a ono to za pár měsíců nebude platit, o Vojtovi se už teď dá říct, že je to pohodový kliďas, který bude fantastickým společníkem pro ty, kdo zas tolik nepotřebují kočku „na hraní“, ale touží po tichém parťákovi, který nebude zlobit a překážet, sem tam se přijde pomazlit a pak si zase někde ustele a bude dál hrát hru na „obyčejného“ tichošlápka. Tak takový on je. Fantasticky normální.

Je zvyklý na kolektiv více koček i psů. K nikomu moc netíhne, hoví si rád třeba po boku brášky, ale stejně dobře je mu samotnému někde stranou. Ideální by sice bylo, kdyby měl v novém domově přeci jen nějakou tu zvířecí společnost, ale není to vyloženě nutné. Důležité je, aby měl svého člověka, kterého bude moct zbožňovat a projevovat mu svou náklonnost, což mu i bude opětováno. To potřebuje.

Vojtík je čistotný, na kočičí wc naučený bezvadně, nic neničí, neškrábe. Je zvyklý na život v bytě. Pokud by měl jít do domku s možností pohybu venku, výběh musí být patřičně zabezpečený. Jak si to asi tak představuju, jak to vypadá u nás doma, aby se kočky mohly slunit na parapetu, ale i třeba čím krmíme a další tipy a doporučení si můžete přečíst TADY. Ke čtení vřele doporučuju i základní body z adopční smlouvy.

Vojta je očkovaný, odčervený, kastrovaný, na nový domov (i když to nepřizná) natěšený. Pokud vás něco zajímá, chcete víc fotografií nebo video, případně si domluvit nezávaznou návštěvu, ozvěte se na některý z níže uvedených kontaktů nebo napište zprávu na facebooku.

Datum narození: 15. 4. 2020
Dočasně bydlí v: Hradec Králové
Adopční poplatek: 1000 Kč

Kontakt:
Jan Zilvar
Tel.: 723-078-664
E-mail: zilvarbylonaspet.cz