Markétka z Dobrušky

NAŠLA NOVÝ DOMOV!

Psát o Markétce je poměrně těžké. Rozhodně je výjimečná svým vzhledem, díky kterému by jen sotva kdo poznal, že je to dcera Dobrušky z Dobrušky, tedy i ségra Lojzíka, Johanky a Ládi.

Na její krásu by se daly pět nekonečné ódy. Pak ale přichází ta těžká část. Co dál? Jak ji popsat? Čím ji charakterizovat? Někdo třeba zlobí, během dovádění předvádí krkolomná akrobatická čísla, legračně kouká, hopsá nebo mňouká… Ale Markétka ne. Je to elegantní mladá dáma konzervativních mravů, se kterou si divoké zábavy příliš neužijete, o to lepší bude společnicí k lidem preferujícím pohodovou kočku před nevyzpytatelným torpédem.

Miluje kontakt, ráda si říká o pozornost a líbí se jí nekonečné hlazení. Jelikož vyrůstala po boku svých sourozenců i dalších kočičích residentů, je zvyklá na společnost. Za parťáka nebo parťačku – kočku či psa – v novém domově pro ni budu rád já a Markétka nepochybně stejně tak. Pokud se jí ale člověk bude dostatečně věnovat, zvykne si i na život jedináčka.

Stejně jako u ostatních dobrušťátek, i u ní platí, že je to kočka gaučová. První rok života strávila v bytě s výběhem na zasíťovaném parapetu a výhledem na sotva pár metrů vzdálenou lampu, oblíbené odpočívadlo kolem poletujících ptáků-provokatérů. Umístění pro ni hledám zase jen do bytu. Do domku s výběhem by mohla odejít pouze v případě, že venkovní výběh pro ni bude zabezpečený takovým způsobem, aby ji nic nemohlo ohrozit. Doporučení a pokyny na cestu do nového domova a pokyny, jak jej zabezpečit, si přečtěte ZDE.

Markétka je zdravá, je očkovaná, odčervená, kastrovaná. Do světa pocestuje po sepsání předávacího protokolu a úhradě adopčního poplatku.

Další informace nebo víc fotek = pište, volejte! Nezávazná návštěva u Markétky a jejích kočičích kámošů u nás doma je možná po předchozí domluvě.

Datum narození: 10. 5. 2019
Dočasně bydlí v: Hradec Králové
Adopční poplatek: 1000 Kč

Kontakt:
Jan Zilvar
Tel.: 723-078-664
E-mail: zilvarbylonaspet.cz