Ladislav z Dobrušky

NAŠEL NOVÝ DOMOV!

Ládínek je jedním ze čtyř dětí Dobrušky z Dobrušky, bráška Aloise, Johanky a Markétky.

Stejně jako každá kočka, i on je od samého počátku výjimečný. Jeho specialitou je ňuňánkovský vzhled i móresy, které se s ním dost možná potáhnou po celý život. Krátce po narození zaostával o celou třetinu tělesné váhy za ostatními, bylo proto potřeba ho jako jediného dokrmovat. I díky tomu je z něj dnes nesmírně kontaktní kocourek, který se neustále motá mezi ostatními, lidem se s oblibou plete mezi nohama a když je čas ulehnout na kutě, rád se elegantně uvelebí na posteli.

K jeho muší váze a miminkovské postavičce se pojí i komické polohy, které zaujímá na různých místech, a legrační vrávoravá chůze při dobývání místa na posteli či klíně, kterou připomíná učitele tělocviku po osmi pivech. Je také nesmírně zvídavý – jen co někde něco zašustí, otevře se krabice, zachrastí víčko, v tu ránu je ho všude plno. V jednom roce se o něm ještě stále dá říct, že je to rozkošné koťátko, ale už teď je jasné, že i v dospělosti to bude nádherný kocourek elegantního vzezření, kvůli kterému budou všichni kočičáci v širém okolí šílet závistí!

Ladislav je již kastrovaný, samozřejmě očkovaný, odčervený, zdravotně v naprostém pořádku, v dokonalé kondici na vylomeniny. Je natolik čistotný, že asistuje i při vybírání bobků ze záchodků, a jen co je hotovo, hned radostně kontroluje výsledek odvedené práce a kvalitu podestýlky. Nic neškrábe, neničí, k blbnutí mu stačí solidní škrabadlo.

Je to kontaktní kočičák, který je od narození zvyklý na společnost kočičí, člověčí i psí. Sám by se utrápil nudou, proto je nutné, aby i v novém domově mohl dovádět se stejně hravým kočičím parťákem, ideální by bylo, když by mu dostatek času a pozornosti mohl věnovat i jeho člověčí drbač.

Láďa je čistokrevný gaučák. Dění venku ho sice nesmírně zajímá, ale po celý život zná jen bezpečí a komfort bytu. To samé mu chci dopřát i do budoucna, hledám pro něj tedy umístění v bytě, kde bude moct bezstarostně prohánět pivní víčka ode zdi ke zdi, aniž by mu cokoliv hrozilo. Umístění do domku je možné pouze v tom případě, že jeho výběh bude naprosto bezpečný!

Do nového domova odjede po zaplacení adopčního poplatku a podepsání předávacího protokolu. Ty nejdůležitější podmínky z adopční smlouvy si můžete přečíst ZDE. Tipy, doporučení a pokyny na cestu do nového domova si přečtěte ZDE.

Pro víc fotek a další informace pište, volejte – viz kontakty. Nezávazná návštěva Ladislava a ostatních kočiček k adopci je po předchozí domluvě možná.

Datum narození: 10. 5. 2019
Dočasně bydlí v: Hradec Králové
Adopční poplatek: 1000 Kč

Kontakt:
Jan Zilvar
Tel.: 723-078-664
E-mail: zilvarbylonaspet.cz