Johanka z Dobrušky

NAŠLA NOVÝ DOMOV!

Johanka je asi nejméně nápadné drobátko ze všech čtyř dobrušťátek. Nebýt to kočička, dalo by se i říct, že je to tichá myška.

To se ví, že má ráda lumpárny – žádné na zemi pohozené víčko nebo kousek zmuchlaného papírku před ní nejsou v bezpečí. A čím později v noci něco takového objeví, tím líp! Většinu času je to ale hodné děvčátko, které se k větším výtržnostem nechává strhnout ostatními chuligány.

Jelikož od narození vyrůstá ve společnosti většího množství koček, na kolektiv je velmi dobře zvyklá. Sama většinou jen spí, jinak se pořád k někomu vtírá, nastavuje se a otírá, a je jí jedno, jestli je její „obětí“ člověk, kočka nebo pes. Před cizími lidmi se pár minut skrývá, ale hned se otrká a chová se k nim jak ke starým známým. Časem se dokonce i naučila chodit nadšeně vítat ke dveřím. Je to opravdu velmi kontaktní číča, proto pro Johanku hledám takový domov, ve kterém nebude jedináček, společnost jí bude dělat další zvíře (čím víc, tím lip) a dostatek pozornosti jí bude moci věnovat i její člověčí služebnictvo.

Johanka je kastrovaná, samozřejmě očkovaná a odčervená, toho času bez jakýchkoliv zdravotních komplikací. Zvládne chodit na různé druhy WC s různými podestýlkami, je čistotná, hygienu má v malíčku, nic neškrábe, neničí. Prostě zlatíčko…

Je to společnice gaučová, proto pro ni hledám umístění ideálně v bytě; domek se zahrádkou připadá v úvahu jen s řádně zabezpečeným venkovním výběhem! Do nového domova odejde po zaplacení adopčního poplatku a podpisu smlouvy – část s nejzákladnějšími podmínkami osvojení si můžete přečíst ZDE. Tipy, doporučení a pokyny na cestu do nového domova si přečtěte ZDE.

Nezávazná návštěva po domluvě je možná. Další fotky a informace na požádání, viz kontakt níže.

Datum narození: 10. 5. 2019
Dočasně bydlí v: Hradec Králové
Adopční poplatek: 1000 Kč

Kontakt:
Jan Zilvar
Tel.: 723-078-664
E-mail: zilvarbylonaspet.cz