Emil z Holic

Je docela možné, že jste na Emílka už někdy v minulosti narazili – díky jeho kaskadérskému kousku a následnému vylíčení události z jeho pohledu si ještě jako malý holomek užil svých pět minut internetové slávy. No jen si to tady přečtěte, co on to tehdy spáchal…

Jak Emil vyrostl, stal se z něho krasaveček přenádherný. Pořád sice ještě kotě, ale s chlapáckou postavou, dokonce jako by snad projevoval známky nějaké té moudrosti či co. Je velmi přítulný, taková vtěrka je to, a taky moc rád dává pusinky na ruce. Velmi dobře se snáší s ostatními kočkami v domácnosti, zvyklý je i na psy, na které bývá občas oprsklý, ale ani k nim, ani k nikomu jinému se nechová nikterak agresivně.

Stejně jako ostatní jeho sourozenci z Holic, ani Emil není na nikoho zvlášť upjatý. V pelíšku mu nevadí společnost, ale zrovna tak se někde uvelebí sám a vypadá maximálně spokojeně. V novém domově tak může být klidně i jako jedináček, ovšem nebude-li mít společnost zvířecí, určitě bude potřeba dostatek pozornosti lidské, kterou vyžaduje a má ji tak rád.

Vyjma několika prvních týdnů po narození strávil svůj dosavadní život v bytě – a nový domov pro něho hledám opět jedině v bytě. Je zvyklý na svůj komfort, teplo, klid a bezpečí. Pokud by snad přeci jen měl možnost jít do superultrafajn domova v domku s výběhem, takový výběh musí být patřičně zabezpečený! Jak si takový výběh představuju, jak to vypadá u nás doma, aby se kočky mohly v klidu vyhřívat na parapetu, ale i o tom, čím třeba krmíme + nějaké ty další tipy a doporučení, si můžete přečíst TADY. Ke čtení vřele doporučuju i ty nejdůležitější body z podmínek adopce.

Emílek je odčervený, očkovaný, kastrovaný. Kufřík s nejdůležitějšími proprietami sbalený, do nového domova může vyrazit okamžitě. Pokud máte zájem o více informací, fotek nebo video, případně si chcete domluvit nezávaznou návštěvu, ozvěte se na některý z níže uvedených kontaktů nebo prostřednictvím zprávy na facebooku.

Datum narození: 15. 4. 2020
Dočasně bydlí v: Hradec Králové
Adopční poplatek: 1000 Kč

Kontakt:
Jan Zilvar
Tel.: 723-078-664
E-mail: zilvarbylonaspet.cz