Dorotka z Holic

Patrně proto, že mezi holickými sourozenci je převaha hochů v poměru 4:2, rozhodly se dvě ségry, Amálka a Dorotka, že se budou o to víc snažit a dokazovat ze všech sil, jaká jsou to krásná, přímo nádherná, miloučká a rozkošňoučká stvoření.

A jde jim to velmi dobře!

Dorotka opravdu splňuje všechny zmíněné parametry, navíc je tichá, klidná, přátelská, přítulná, mazlivá… Výčet kladů by mohl být dlouhatánský. Naopak vzpomínat na nějaké nedostatky dá práci. Jistě, do nějaké té neplechy se taky občas zapojí, která kočka ne, že. Naprostou většinu času ale buď tráví zalezlá v pelechu, nebo se potuluje kolem, mňouká si o pozornost a dává najevo svoji lásku.

Trojbarevná Dorotka by potřebovala najít nový domov v takové domácnosti, ve které jí bude věnována dostatečná pozornost – ať už ze strany člověka, další kočky, psa nebo jiného zvířete, ideální je samozřejmě kombinace všeho dohromady, na což je nyní navyklá. Byla by škoda, kdyby všechna ta láska a přízeň, kterou oplývá, přišla vniveč.

Jelikož je zvyklá na život v bytě, chci pro ni stejný komfort i do budoucna. Není to kočka na ven. Do domku s výběhem ven může odejít jen v tom případě, že pro ni takový výběh bude dostatečně zabezpečený. Na co je Dorotka zvyklá, jak máme zabezpečený byt, aby se mohla v klidu promenádovat po parapetu, jak je to s tím běháním venku i třeba čím krmíme, to vše si můžete přečíst ZDE. Za přečtení stojí určitě i podmínky adopce.

Dorotka je kastrovaná, očkovaná, odčervená, zdravotně v pohodě, hygienu má naučenou na jedničku. Kufřík nachystaný, do nového domova může odejít hned. Máte-li zájem o více fotek, video nebo další informace, ozvěte se na níže uvedené kontakty. Nezávazná návštěva je po domluvě samozřejmě možná.

Datum narození: 15. 4. 2020
Dočasně bydlí v: Hradec Králové
Adopční poplatek: 1000 Kč

Kontakt:
Jan Zilvar
Tel.: 723-078-664
E-mail: zilvarbylonaspet.cz