Amálka z Holic

Amálka je drobek ze všech holických sourozenců nejdrobnější, slyšet je ji ovšem nejvíc. Svým roztomile naléhavým hláskem si dokáže vypištět pozornost, neboť právě pozornost člověka má zrovna ona ze všech nejraději.

Drbání a mazlení, toho se prostě nedovede nabažit. Její specialitou jsou hrátky s rukou – boří hlavu do dlaně, jako kdyby se chtěla před něčím schovat, pak se vrhne na prsty a náruživě je oblizuje, a za doprovodu hlasitého vrnění takhle pořád a pořád dokola. Dále má v oblibě, a na to pozor, skákání na záda. Ve většině případů samozřejmě v nečekanou chvíli. Naštěstí váží sotva pár kilo, a tak je taková pozornost milá, jen je třeba s tím počítat a mít pro to pochopení.

S ostatními kočkami i se psy vychází velmi dobře; na nikoho si nevyskakuje a zároveň má dost rozumu, aby utekla, když na ni někdo zasyčí. V novém domově bude nepochybně za společnost dalšího zvířete velmi ráda, věřím, že radost bude dělat i v rodině s malým dítětem.

Amálka je kočička gaučová. Prvních pár týdnů svého života sice strávila venku, od příchodu ke mně ovšem navykla na pohodlí bytu. Život ve stejných či podobných podmínkách bych jí rád dopřál i do budoucna. Pohyb venku není vyloučen, ale pouze na zabezpečeném pozemku. Jak zabezpečit domácnost nebo venkovní výběh, na co ještě se nachystat, na co jsou kočky ode mě zvyklé a že po Whiskasu u vás možná dostanou průjem, o tom všem si prosím přečtěte ZDE, za přečtení stojí i obecné podmínky adopce.

Zdravotně je Amálka v pořádku, je odčervená, očkovaná, kastrovaná, s hygienou nemá nejmenší problém.

Jakékoliv dotazy vám rád zodpovím na níže uvedených kontaktech, nezávazná návštěva je možná, stejně tak mohu na přání zaslat další fotografie či video.

Datum narození: 15. 4. 2020
Dočasně bydlí v: Hradec Králové
Adopční poplatek: 1000 Kč

Kontakt:
Jan Zilvar
Tel.: 723-078-664
E-mail: zilvarbylonaspet.cz