Alois z Dobrušky

NAŠEL NOVÝ DOMOV!

Člověk by možná ani neřekl, že i Lojza je jedním z dětí Dobrušky z Dobrušky. Hned na první pohled zaujme svou mohutnější stavbou těla a na dotyk nádherně hebkým černočerným kožíškem. Už od narození byl váhově oproti ostatním o krok napřed a svůj náskok si stále udržuje. Liší se i povahou, působí klidněji, seriózněji, někdy až dospělácky, což se o jeho sourozencích rozhodně říct nedá. Ovšem pozor, dojem mate – je to skrytý mistr v provádění kočičích blbin všeho druhu!

Od narození se pohybuje ve větší skupině koček, na společnost je tedy zvyklý, a to jak na kočičí, člověčí, skvěle si rozumí i s psíčky. V novém prostředí si na všechno a všechny bude samozřejmě muset zvykat znovu, ale průpravu pro společenský život má kvalitní. Rozhodně to není samotář; budu rád a Lojzík bude mnohem šťastnější, pokud i v novém domově bude moct provádět lumpárny za asistence kočičího nebo psího kolegy. Sám se bude nepochybně nudit a jeho chování může být nevyzpytatelné.

Lojza je naprosto fit, zcela zdravý, očkovaný, již i kastrovaný, s hygienou nemá nejmenší problém, do škrábání či jiné formy poškozování čehokoliv se nepouští, vystačí si se škrabadlem. Narodil se a vyrůstal v bytě, bezpečí bytu mu chci zajistit i do budoucna. Na pohyb venku by si jistě taky zvykl, ale do domku s výběhem ho pošlu jen v tom případě, že takový výběh bude náležitě zabezpečený! („My bydlíme hnedka u silnice, ale tam moc aut neprojedéé…“ = NE!)

Do nového domova posviští po zaplacení adopčního poplatku a sepsání smlouvy. To nejpodstatnější z adopční smlouvy si můžete přečíst ZDE. Tipy, doporučení a pokyny na cestu do nového domova si přečtěte ZDE.

O víc fotek nebo další informace pište, volejte – kontakt níže. Nezávazná seznamovací návštěva u Lojzíčka je po předchozí domluvě možná.

Datum narození: 10. 5. 2019
Dočasně bydlí v: Hradec Králové
Adopční poplatek: 1000 Kč

Kontakt:
Jan Zilvar
Tel.: 723-078-664
E-mail: zilvarbylonaspet.cz