René Petrof

NAŠEL NOVÝ DOMOV!

Raubíř! Přesně to je to slovo, první myšlenka, která se člověku vybaví při pomyšlení na Reného. Krade houbičky na nádobí, cokoliv spadne na zem, je automaticky jeho, i když o to vlastně vůbec nemá zájem, kdykoliv vidíte, že z jedné místnosti letí jedna potřeštěná kočka, je nanejvýš pravděpodobné, že v patách je jí právě René. Neposedí, všechno ho zajímá. Nejvíc co si to zrovna chystáte k jídlu a proč připravujete porci jen pro sebe a ne i pro něj. Prohlásíte-li o nějakém místě, že nechcete, aby tam měla přístup kočka, stává se z něho rázem Reného nejoblíbenější schovka.

Někdy je těžké rozhodnout se, je-li to ještě k smíchu, nebo je čas začít plakat, i tak ale není možné Reného nemilovat. Výčet jeho vylomenin by byl nekonečný, všechno jsou to ale věci, které patří k jeho věku. Povahově je to zlatíčko, které sice miluje neplechy, ale stejně tak miluje lidskou společnost i společnost dalších koček, které sice sem tam chytne za krkem a povalí je na zem, ale s nikým se nepere, na nikoho zlý není. Pro agresi není místo.

René hned od samého začátku mezi všemi vynikal svým výrazným vzrůstem. Maminku už před časem přerostl, o jeho stejně starých kotěcích ségrách ani nemluvě. Půjde-li to takhle dál, bude z něj zanedlouho mohutný a samozřejmě překrásný kočičák.

Rané dětství sice strávil venku, ale teď je to kočka evropská gaučová. Bydlet půjde buď do bytu, anebo do domku se zabezpečeným výběhem, viz Podmínky adopce. Vzhledem k jeho hravé povaze rozhodně doporučuju alespoň jednoho kočičího společníka, který bude mít pro jeho lumpárny pochopení a rád mu během nich bude asistovat a krýt záda.

René je zdravý, věčně hladový, očkovaný, kastrovaný 13. 2. 2019.

Datum narození: 1. 7. 2018, v dočasné péči od 13. 9. 2018
Dočasně bydlí v: Hradec Králové
Adopční poplatek: 1000 Kč

Kontakt:
Jan Zilvar
Tel.: 723-078-664
E-mail: zilvarbylonaspet.cz