Olinka Petrofová

NAŠLA NOVÝ DOMOV!

Olinka je členkou rodinky odvezené v září 2018 z areálu firmy Petrof. Zatímco maminka s ostatními byli odvezeni o den dřív, Olinka zůstala kvůli své plachosti ve skrýši o den déle. Plachá byla i po znovushledání se všemi ostatními. Když se ostatní  uvelebovali v klíně a předháněli se, kdo zavrní hlasitěji, Olinka ještě dlouho zůstávala stranou, častokrát schovaná v neobjevitelných skrýších.

Jak je vidět, oproti ostatním vyniká i svým zbarvením. Samý mourek, jen ona černobílá. Už od pohledu je to nejmenší prcek, o to větší divočárny provádí. Její specialitou je rychlošplh na polorozpadlé škrabadlo, který zvládá za 0,00953467 vteřiny. Většinu času je to ale hodňoučké, občas až ustrašené miminko, doteď při rychlém pohybu zbystří, ale před ničím už se neschovává. Jakmile zalehnete, hned je u vás a spí s vámi na peřině.

Na nové lidi reaguje nesměle, občas zaleze, ale zvědavost ji stejně vyžene ven, takže za momentík vyrazí na seznámenou, uklidní se a jako kdyby se nic nedělo. Zcela určitě uvítá společnost jak lidskou, tak i zvířecí; další číča jako parťák v novém prostředí by byl veliký plus. Olinka je kočka bytová, proto i do budoucna bych ji rád umístil do bytu. Výběh ven je samozřejmě možný, ale jen pokud bude zabezpečený.

Olinka je zdravá, čistotná, moc hodná, naočkovaná, kastrovaná 13. 2. 2019.

Datum narození: cca 1. 7. 2018, v dočasné péči od 14. 9.
Dočasně bydlí v: Hradec Králové
Adopční poplatek: 700 Kč

Kontakt:
Jan Zilvar
Tel.: 723-078-664
E-mail: zilvarbylonaspet.cz