Čertík

NAŠEL NOVÝ DOMOV!

Kožíšek černý, ale srdíčko ze zlata! Takový je Čertík. Jelikož od pohledu příliš pozornosti nebudí, dovede si přijít a sám si o ni říct. Jakmile sedíte nebo to třeba i jen vypadá, že máte jednu ruku volnou, ihned je u vás a mňouká, že si ho máte vzít a tou jednou volnou rukou hladit, tak rozkošným způsobem, že byste mu za to klidně i zaplatili. Velmi, velmi kontaktní kocourek je to, mazlit by se vydržel od rána do rána a potom zase znovu. S radostí vás přivítá při příchodu domů, upozorní, že v koupelně jste zbytečně dlouho, přijde vám popřát dobrou noc a moc rád vás i zahřeje pod peřinou.
Stejně jako jeho bráškové František a Karel, i Čertík je zvyklý na společnost ostatních zvířat. Možná bude mít trochu obavy z pejska, ale vzhledem k jeho povaze se s tím určitě brzo vypořáda a i s psíčkem bude kámoš největší.
Očkovaný, odčervený, zdravotně naprosto v pořádku, hygienu zvládá na jedničku. Jediné, co mu chybí ke štěstí, je jeho Člověk, který ho bude milovat a opečovávat jej, což mu Čertíček bude moct s radostí oplácet.

Datum narození: 3. 5. 2017
Dočasně bydlí v: Hradec Králové
Adopční poplatek: 400 Kč

Kontakt:
Jan Zilvar
Tel.: 723-078-664
E-mail: zilvarbylonaspet.cz