Pavlínka Petrofová

Pavlínka byla odchycena spolu se svými dětmi v areálu firmy Petrof, čímž si celá rodinka vysloužila své jedinečné příjmení.

Je dobře možné, že celý svůj život (dle paní veterinářky 4-5 let, možná víc) strávila na ulici, proto chvilku trvalo, než se adaptovala do bytových podmínek. Zpočátku si i bránila prcky, takže manipulace s nimi musela probíhat s největší obezřetností. Teď už je ale naprosto klidná.

Postupem času, jak děcka rostla, se začala její náklonnost obracet od potomků k člověku a stala se z ní báječná umazlená micina, která vítá u dveří a dokud se s ní náležitě nepozdravíte, otírá se o nohy a všude vás pronásleduje. Lidskou společnost miluje, ráda se dlouze mazlí na klíně, občas vám v noci ulehne vedle hlavy. Nebojí se ani neznámých lidí. Má obdivuhodnou povahu, působí šarmantním dojmem a už nemá potřebu dělat blbosti nebo se nějak výrazně projevovat. Společnost další kočky by v adopci nepochybně snesla, do většího kolektivu ale přílíš nezapadá.

Vzrušujícího, ale nebezpečného života si užila víc než dost, bude-li tedy mít v budoucnu přístup ven, je bezpodmínečně nutné, aby byl takový výběh dostatečně zabezpečený, to stejné u oken a balkónů v bytě, viz podmínky adopce.

Kastrovaná 13. 2. 2019, zdravotně v pořádku, očkovaná.

Datum narození: cca 2013/2014, v dočasné péči od 13. 9. 2018
Dočasně bydlí v: Hradec Králové
Adopční poplatek: 1000 Kč

Kontakt:
Jan Zilvar
Tel.: 723-078-664
E-mail: zilvarbylonaspet.cz