René Petrof

Raubíř! Přesně to je to slovo, první myšlenka, která se člověku vybaví při pomyšlení na Reného. Krade houbičky na nádobí, cokoliv spadne na zem, je automaticky jeho, i když o to vlastně vůbec nemá zájem, kdykoliv vidíte, že z jedné místnosti letí jedna potřeštěná kočka, je nanejvýš pravděpodobné, že v patách je jí právě René. Neposedí, všechno ho zajímá. Nejvíc co si to zrovna chystáte k jídlu a proč připravujete porci jen pro sebe a ne i pro něj. Prohlásíte-li o nějakém místě, že nechcete, aby tam měla přístup kočka, stává se z něho rázem Reného nejoblíbenější schovka.

Někdy je těžké rozhodnout se, je-li to ještě k smíchu, nebo je čas začít plakat, i tak ale není možné Reného nemilovat. Výčet jeho vylomenin by byl nekonečný, všechno jsou to ale věci, které patří k jeho věku. Povahově je to zlatíčko, které sice miluje neplechy, ale stejně tak miluje lidskou společnost i společnost dalších koček, které sice sem tam chytne za krkem a povalí je na zem, ale s nikým se nepere, na nikoho zlý není. Pro agresi není místo.

René hned od samého začátku mezi všemi vynikal svým výrazným vzrůstem. Maminku už před časem přerostl, o jeho stejně starých kotěcích ségrách ani nemluvě. Půjde-li to takhle dál, bude z něj zanedlouho mohutný a samozřejmě překrásný kočičák.

Rané dětství sice strávil venku, ale teď je to kočka evropská gaučová. Bydlet půjde buď do bytu, anebo do domku se zabezpečeným výběhem, viz Podmínky adopce. Vzhledem k jeho hravé povaze rozhodně doporučuju alespoň jednoho kočičího společníka, který bude mít pro jeho lumpárny pochopení a rád mu během nich bude asistovat a krýt záda.

René je zdravý, věčně hladový, očkovaný, kastrovaný 13. 2. 2019.

Datum narození: 1. 7. 2018, v dočasné péči od 13. 9. 2018
Dočasně bydlí v: Hradec Králové
Adopční poplatek: 1000 Kč

Kontakt:
Jan Zilvar
Tel.: 723-078-664
E-mail: zilvarbylonaspet.cz